Giriş Sayfası Yap

Yelken Dünyası İnternet Sitesine Hoşgeldiniz...

Favorilere Ekle

HAKKIMIZDA
KÜNYE
İLETİŞİM
BU SAYI
HAVA DURUMU
MARİNALAR
FİRMALAR
FIRTINA CETVELİ
TEMEL DENİZCİLİK
YARIŞ PROGRAMI
LİNKLER
BOAT SHOWLAR
KÜÇÜK İLANLAR
ENGLISH
 

 

 

2016 Türkiye Genel Yat Yarışı Programı

Etkinlik Tarih Yer Sınıf
Dragon İlkbahar Serisi 1.Yarış 09-10 Ocak Bodrum Dragon
ERGO-MIYC Kış Trofesi 1.Ayak 09-10 Ocak Marmaris Yat
CFM BAYK Kış Trofesi 1.Ayak 16-17 Ocak Bodrum Yat
İzmir Kış Trofesi 1.Ayak 23-24 Ocak İzmir Yat
ERGO-MIYC Kış Trofesi 2.Ayak 30-31 Ocak Marmaris Yat
CFM BAYK Kış trofesi 2.Ayak 06-07 Şubat Bodrum Yat
Dragon İlkbahar Serisi 2.Yarış 20-21 Şubat Bodrum Dragon
İzmir Kış Trofesi 2.Ayak 20-21 Şubat İzmir Yat
CFM BAYK Kış Trofesi 3.Ayak 27-28 Şubat Bodrum Yat
ERGO-MIYC Kış Trofesi 3.Ayak 05-06 Mart Marmaris Yat
İzmir Kış Trofesi 3.Ayak 12 Mart İzmir Yat
Çanakkale Zaferi 101.Yıldönümü Yat Yarışları 12-13 Mart İstanbul Yat
Dragon İlkbahar Serisi 3.Yarış 12-13 Mart Bodrum Dragon
BAYK Trio Trofe 1.Ayak 18 Mart Bodrum Yat
CFM BAYK Kış Trofesi 4.Ayak 19-20 Mart Bodrum Yat
Arel Üniversitesi Çanakkale Zaferi Kupası 20 Mart Büyükçekmece Yat
EKER-BYK Bursa Kupası 26-27 Mart BYK Yat
ERGO-MIYC Kış Trofesi 4.Ayak 26-27 Mart Marmaris Yat
Kalamış Yelken Sportboat Trofesi 1.Ayak 27 Mart İstanbul Yat
MIYC Campus Cup 01-03 Nisan Marmaris Yat
İzmir Kış Trofesi 4. Ayak 02-03 Nisan Sığacık Yat
TAYK-VIAPORT  Fahir Çelikbaş Kupası - 1 2 Nisan İstanbul Yat
BAYK Trio Trofe 2.Ayak 8 Nisan Bodrum Yat
TAYK-VIAPORT Fahir Çelikbaş Kupası - 2 9 Nisan İstanbul Yat
CFM Bayk Kış Trofesi 5.Ayak 09-10 Nisan Bodrum Yat
TAYK-Duo  1 10 Nisan İstanbul Yat
Kalamış Yelken Kupası -1 16 Nisan İstanbul Yat
İzmir Kış Trofesi 5. Ayak 16-17 Nisan Sığacık/ Yat
Dragon İlkbahar Serisi 4.Yarış 16-17 Nisan Bodrum Dragon
ERGO-MIYC Kış Trofesi 5.Ayak 16-17 Nisan Marmaris Yat
Bilgi Cup 2016 17 Nisan Haliç Yat
EKER-BYK Güney Marmara Kupası 23-24 Nisan Bursa Yat

Jimmy Key Cup-4.Universail Cup

23-24 Nisan Urla

Yat

Koç Topluluğu Spor Şenliği 23-24 Nisan Haliç Yat
BAYK Trio Trofe 3.Ayak 29 Nisan Bodrum Yat
TAYK - VIAPORT Kupası 30 Nisan-01 Mayıs İstanbul Yat
CFM Bayk Kış Trofesi 6.Ayak 30 Nisan-01 Mayıs

Bodrum

Yat
Saint Michel Kupası 3 Mayıs İstanbul Yat
ERGO-MIYC Kış Trofesi 6.Ayak 07-08 Mayıs Marmaris Yat
BAU Bosphorus Cup 7 Mayıs İstanbul Boğazı Yat
Engineering Challenge Cup-ECC 07-14 Mayıs Göcek Yat
İzmir Kış Trofesi 6. Ayak 14-15 Mayıs Sığacık Yat
Dragon İlkbahar Serisi Erol Kapkın Trofesi 13-15 Mayıs Bodrum Dragon
Boğaz Yarışı 15 Mayıs İstanbul

Yat

Göcek Yarış Haftası 15-19 Mayıs Göcek Yat
BAYK Trio Trofe 4.Ayak 20 Mayıs Bodrum Yat
DHO Kupası 21 Mayıs Tuzla Yat
CFM BAYK Kış Trofesi 7.Ayak 21-22 Mayıs Bodrum Yat
Tanju Okan Kupası 21-22 Mayıs Urla Yat
Turkcell Platinum Bosphorus Cup 26-29 Mayıs İstanbul Yat
AUDI Sailing Series-3 03-05 Haziran Talamone Melges 32
Suadiye Yelken Kulübü Yat Yarışı 04-05 Haziran İstanbul Yat
EKER-BYK Uludağ Kupası 04-05 Haziran BYK Yat
60.Piri Reis Kupası 11 Haziran Bodrum Dragon
İzmir Kış Trofesi 7. Ayak 11-12 Haziran Sığacık Yat
Kalamış Yelken Kupası -2 11-12 Haziran İstanbul Yat
EAYK-AYK Cup 18-19 Haziran İzmir Yat
Amiral Kupası Yat Yarışı 18-19 Haziran İstanbul Yat
9.Yıl Atatürk Moda'da Yat Yarışı 26 Haziran İstanbul Yat
TAYK BDK Kupası 2 Temmuz İstanbul Yat
TAYK-Marmara Kupası 15-16 Temmuz İstanbul Yat
TAYK-Olympos Kupası 22-24 Temmuz İstanbul Yat
Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası 29-31- Temmuz İstanbul Yat
TAYK - Farr40 Kupası 29-31- Temmuz İstanbul FARR40
TAYK-İstanbul Kupası 05-07 Ağustos İstanbul Yat
Deniz Kuvvetleri Kupası Salih Reis 2016 Açıkdeniz Yat Yarışı 12-15 Ağustos İstanbul-Bozcada-Bodrum Yat
TYF Yat Şampiyonası 17-20 Ağustos Bodrum Yat
Dragon Sonbahar Serisi 1.Yarış 03-04 Eylül Bodrum Dragon
Kalamış Yelken Sportboat Trofesi 2.Ayak 4 Eylül İstanbul YAT
Kalamış Yelken Kupası -3 17 Eylül İstanbul Yat
Donanma Kupası Yat Yarışı 24-25 Eylül İstanbul Yat
Delphia24 Corporate Sailing Cup 2016 1 Ekim Tuzla Yat
Kalamış Yelken Sportsboat Trofesi 3.Ayak 2 Ekim İstanbul Yat
2K Team Racing Istanbul Criterium 07-09 Ekim İstanbul Platu 25
İYK Özcan Özyemişçi Kupası 9 Ekim İstanbul Yat
MYK MASS Kardeşlik Kupası 22 Ekim İstanbul Boğazı Yat
Dragon Sonbahar Serisi 2.Yarış Türkiye Şampiyonası 27-30 Ekim Bodrum Dragon
EKER-BYK Cumhuriyet Kupası 29-30 Ekim Bursa Yat
27.Marmaris Uluslararası Yarış Haftası 29 Ekim-04 Kasım Marmaris Yat
Kalamış Yelken Sportsboat Trofesi 4.Ayak 30 Ekim İstanbul Yat
TAYK-Moda Deniz Kulübü Kupası 5 Kasım İstanbul Yat
TAYK-Duo 2 6 Kasım İstanbul Yat
Sonbahar Göcek Yarış Haftası 07-10 Kasım Göcek Yat
Altın Kilit Kupası Yat Yarışı 13 Kasım İstanbul Yat
Dragon Sonbahar Serisi 3.Yarış 19-20 Kasım Bodrum Dragon
Heybeliada 1773 Kupası Yat Yarışı 20 Kasım İstanbul Yat
TAYK-Sonbahar Kupası 2 26 Kasım İstanbu Yat
Burhanettin Tekdağ Yıl Sonu Kupası 03-04 Aralık Marmaris Yat
EKER-BYK Gemlik Zeytin Kupası 03-04 Aralık Bursa Yat
TAYK-Sonbahar Kupası 3 10 Aralık İstanbul Yat
Dragon Sonbahar Serisi 4.Yarış 10-11 Aralık Bodrum Dragon
TAYK Sonbahar Kupası 4 17 Aralık İstanbul Yat