Giriş Sayfası Yap

Yelken Dünyası İnternet Sitesine Hoşgeldiniz...

Favorilere Ekle

HAKKIMIZDA
KÜNYE
İLETİŞİM
BU SAYI
HAVA DURUMU
MARİNALAR
FİRMALAR
FIRTINA CETVELİ
TEMEL DENİZCİLİK
YARIŞ PROGRAMI
LİNKLER
BOAT SHOWLAR
KÜÇÜK İLANLAR
ENGLISH
 

 

 

2017 Türkiye Genel Yat Yarışı Programı
Tarih Yarış İsmi Yer Sınıf
07-08 Ocak ERGO MIYC Kış Trofesi 1. Ayak Marmaris YAT
07-08 Ocak Dragon İlkbahar Kupası 1. Ayak Bodrum DRAGON
14-15 Ocak CFM-BAYK Kış Trofesi 1. Ayak Bodrum YAT
21-22 Ocak EAYK İZMİR Kış Trofesi 1. Ayak Çeşme YAT
21-22 Ocak BODTO TIRHANDİL KIŞ TROFESİ 1. Ayak Bodrum TIRHANDİL
28-29 Ocak ERGO MIYC Kış Trofesi 2. Ayak Marmaris YAT
04-05 Şubat CFM BAYK Kış Trofesi 2. Ayak Bodrum YAT
04-05 Şubat Dragon İlkbahar Kupası 2. Ayak Bodrum DRAGON
18-19 Şubat BODTO TIRHANDİL KIŞ TROFESİ 2 Bodrum TIRHANDİL
18-19 Şubat EAYK İZMİR Kış Trofesi 2. Ayak Çeşme YAT
25-26 Şubat CFM BAYK Kış Trofesi 3. Ayak Bodrum YAT
04-05 Mart ERGO MIYC Kış Trofesi 3. Ayak Marmaris YAT
04-05 Mart Dragon İlkbahar Kupası 3. Ayak Bodrum DRAGON
11-12 Mart EAYK İZMİR Kış Trofesi 3. Ayak Çeşme YAT
17 Mart BAYK TRIO Trofe 1. Ayak Bodrum YAT
18-19 Mart CFM-BAYK Kış Trofesi 4. Ayak Bodrum YAT
18-19 Mart Çanakkale Zaferi 102. Yıldönümü Kupası Yat Yarışı İstanbul YAT
18-19 Mart BYK Trofesi 1. Ayak - Bursa Kupası Mudanya YAT
25-26 Mart BODTO TIRHANDİL KIŞ TROFESİ 3 Bodrum TIRHANDİL
25-26 Mart ERGO MIYC Kış Trofesi 4. Ayak Marmaris YAT
25-26 Mart BAU İLKBAHAR TROFESİ 1. Ayak (şamandıra ve adalar yarışı) İstanbul YAT
31 Mart -02 Nisan CAMPUS CUP Marmaris YAT
01-02 Nisan EAYK İZMİR Kış Trofesi 4. Ayak Çeşme YAT
02 Nisan Kalamış Yelken Kulübü Sportboat Trofesi 1. Ayak İstanbul SPORTSBOAT
07 Nisan BAYK TRIO Trofe 2. Ayak Bodrum YAT
8 Nisan BAU İLKBAHAR TROFESİ 2. Ayak (şamandıra yarışı) İstanbul YAT
08-09 Nisan CFM BAYK Kış Trofesi 5. Ayak Bodrum YAT
08-09 Nisan Koç Topluluğu Spor Şenliği Yelken Yarışı Kalamış YAT
08-09 Nisan BYK Trofesi 2. Ayak- Güney Marmara Kupası Mudanya YAT
15-16 Nisan BODTO TIRHANDİL KIŞ TROFESİ 4 Bodrum TIRHANDİL
15-16 Nisan ERGO MIYC Kış Trofesi 5. Ayak Marmaris YAT
15 Nisan TAYK F.ÇELİKBAŞ Kupası Yat Yarışı 1 Tuzla YAT
16 Nisan TAYK F.ÇELİKBAŞ Kupası Yat Yarışı 2 Tuzla YAT
22 Nisan TAYK F.ÇELİKBAŞ Kupası Yat Yarışı 3 Tuzla YAT
23 Nisan BAU İLKBAHAR TROFESİ 3. Ayak (şamandıra yarışı) İstanbul YAT
22-23 Nisan EAYK İZMİR Kış Trofesi 5. Ayak Çeşme YAT
22-23 Nisan Dragon İlkbahar Kupası 4. Ayak Bodrum DRAGON
23 Nisan Kalamış Yelken Kulübü Sportsboat Trofesi 2. Ayak İstanbul SPORTSBOAT
28 Nisan BAYK TRIO Trofe 3. Ayak Bodrum YAT
29-30 Nisan CFM-BAYK Kış Trofesi 6. Ayak Bodrum YAT
29-30 Nisan Jimmy Key ve Univesail Yelkenli Yat Yarışı Urla YAT
29 Nisan Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi 1. Ayak İstanbul YAT
29 Nisan TAYK-DUO 1. Ayak İstanbul YAT
06 Mayıs BAU BOSPHORUS CUP İstanbul Boğazı YAT
07 Mayıs BAU İLKBAHAR TROFESİ 5. Ayak (şamandıra yarışı) İstanbul YAT
06-07 Mayıs EAYK İZMİR Kış Trofesi 6. Ayak Çeşme YAT
06-07 Mayıs BYK Trofesi 3. Ayak- Uludağ Kupası Mudanya YAT
11-14 Mayıs Turkcell Platinum Bosphorus Cup İstanbul Boğazı YAT
13-14 Mayıs ERGO MIYC Kış Trofesi 6. Ayak Marmaris YAT
14-18 Mayıs ŞARIK TARA - Atatürk'ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası  Göcek YAT
19 Mayıs BAYK TRIO Trofe 4. Ayak Bodrum YAT
20-21 Mayıs CFM - BAYK Kış Trofesi 7. Ayak Bodrum YAT
20 Mayıs BMW Sailing Fest İstanbul Boğazı YAT
21 Mayıs Marintürk Kupası Pendik YAT
26-27-28 Mayıs Erol Kapkın Trofesi & İlkbahar Kupası 5. Ayak Bodrum DRAGON
27-28 Mayıs Tanju Okan Kupası Yat Yarışları Urla YAT
27 Mayıs Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi 2. Ayak İstanbul YAT
28 Mayıs Kalamış Yelken Kulübü Sportsboat Trofesi 3. Ayak İstanbul SPORTSBOAT
03-04 Haziran MASS Kardeşlik Kupası İstanbul Boğazı YAT
10-11 Haziran Sailing Fest İstanbul Boğazı YAT
10 Haziran Pirireis Kupası Bodrum DRAGON
17 Haziran ATATÜRK Moda'da Yat Yarışı İstanbul YAT
01 Temmuz Boğaziçi Kupası İstanbul Boğazı YAT
07-09 Temmuz TAYK - FARR 40 - I. Kupası İstanbul YAT
08-09 Temmuz Amiral Kupası İstanbul Boğazı YAT
14-17 Temmuz TAYK - Deniz Kuvvetleri Kupası İstanbul - Sığacık YAT
18-22 Temmuz TAYK - Sahil Güvenlik DEHY-IRC Kupası Sığacık - Turgutreis YAT
30 Temmuz Denizkızı Ulusal Kadın Yelken Kupası İstanbul YAT
9-13 Ağustos İstanbul Kite Festivali İstanbul Boğazı YAT
11-13 Ağustos OLYMPOS Kupası İstanbul Bursa YAT
12-13 Ağustos Turkcell Bodrum Cup Bodrum YAT
Ağustos ayı içerisinde Türkiye Yat Şampiyonası Bodrum YAT
19 Ağustos TAYK BDK Kupası İstanbul YAT
25 Ağustos Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi 3. Ayak İstanbul YAT
26 Ağustos Kalamış Yelken Kulübü Sportsboat Trofesi 4. Ayak İstanbul SPORTSBOAT
09-10 Eylül TAYK - Marmara Kupası İst. - Marmara Adası - İst. YAT
09-10 Eylül Dragon Sonbahar Kupası 1. Ayak Bodrum DRAGON
16-17 Eylül BAYK - Famous Cup Bodrum YAT
16-17 Eylül TAYK - İstanbul Kupası İstanbul YAT
17 Eylül Kalamış Yelken Kulübü Sportboat Trofesi 5. Ayak İstanbul SPORTSBOAT
23-24 Eylül Donanma Kupası Yat Yarışı İst. - Gölcük - İst. YAT
30 Eylül Suadiye Yelken Kulübü Yat Trofesi 2. Ayak İstanbul YAT
01 Ekim İYK Özcan ÖZYEMİŞÇİ Kupası Yat Yarışı İstanbul YAT
07-08 Ekim BAYK Güz Trofesi 1. Ayak Bodrum YAT
07 Ekim TAYK - MDK Kupası İstanbul YAT
08 Ekim Kalamış Yelken Kulübü Sportboat Trofesi 6. Ayak İstanbul SPORTSBOAT
10-13 Ekim Rixos Sailing Cup Göcek YAT
14-15 Ekim TAYK - FARR 40 - II. İstanbul Kupası İstanbul YAT
21 Ekim Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi 4. Ayak İstanbul YAT
21 Ekim TAYK - DUO 2. Ayak İstanbul YAT
22 Ekim Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi 5. Ayak İstanbul YAT
22 Ekim Kalamış Yelken Kulübü Yat Sportboat Trofesi 7. Ayak İstanbul SPORTSBOAT
28 Ekim Suadiye Yelken Kulübü Yat Trofesi 3. Ayak İstanbul YAT
28-29 Ekim BAYK Güz Trofesi 2. Ayak Bodrum YAT
28-29 Ekim BYK Trofesi 4. Cumhuriyet Kupası Mudanya YAT
28 Ekim-03 Kasım Marmaris Uluslararası Yarış Haftası Marmaris YAT
02-05 Kasım Türkiye Şampiyonası & Sonbahar Kupası 2. Ayak Bodrum DRAGON
06-09 Kasım 10 Kasım Atatürk Kupası Göcek YAT
11 Kasım TAYK - Sonbahar Kupası 1. Ayak İstanbul YAT
12 Kasım Altınkilit Kupası Yat Yarışı İstanbul YAT
18 Kasım Heybeliada 1773 Kupası Yat Yarışı İstanbul YAT
18-19 Kasım BAYK Güz Trofesi 3. Ayak Bodrum YAT
18-19 Kasım BYK Trofesi 4. Atatürk'ü Anma Kupası Mudanya YAT
25 Kasım TAYK - Sonbahar Kupası 2. Ayak İstanbul YAT
25-26 Kasım Dragon Sonbahar Kupası 3. Ayak Bodrum DRAGON
09-10 Aralık BAYK Güz Trofesi 4. Ayak Bodrum YAT
09-10 Aralık Burhanettin Tekdağ Yıl Sonu Kupası Marmaris YAT
16 Aralık TAYK - Sonbahar Kupası 3. Ayak İstanbul YAT
23-24 Aralık Dragon Sonbahar Kupası 4. Ayak Bodrum DRAGON